Bunny Marthy
Bunny Marthy

Bunny Marthy

Jestem Madzia, a mój pseudonim to Bunny Marthy – na co dzień pracuję na kamerkach.

Transmitowaniem live zajmuję się “od zawsze”. W 2019 roku otworzyłam spółkę, by przekazywać wiedzę, pomagać dziewczynom rozwijać się i zwiększać swoje umiejętności. Moim celem jest przekazanie wiedzy nie tylko o pracy na kamerkach, ale chociażby o zarządzaniu pieniędzmi czy prowadzeniu social media.

Aktualnie prowadzę swoje działania na wielu płaszczyznach. Moim okiem w głowie i najważniejszym aktualnie projektem jest Yeabunny. Prowadzę Twittera, Instagrama, Snapchata, Youtube, Onlyfansa, Discorda, bloga i oczywiście firmę. To naprawdę niełatwe zadanie, by wszystko skoordynować i mieć pod kontrolą.

By wszystko co robię było na odpowiednim poziomie współpracuję ze wspaniałymi ludźmi, którzy pomagają rozwijać się mi i mojej firmie.

Pomimo wielu przeciwności losu i problemów, które napotykałam na swojej drodze ciągle brnę do przodu i mam nadzieję, że coraz więcej dziewczyn będzie rozwijać się razem ze mną – czy to współpracując bezpośrednio czy czytając tego bloga.

Bunny Marthy - Skąd ten nick?

Bunny wzięło się od moich króliczych jedynek (zębów) i od popędu seksualnego niczym królik, a Marthy od postaci z filmu pt. "Powrót do przeszłości" - Marty.

WordPress Ads