Bunny Marthy x Lea_Exe Duo Stream

Lea_exe x Bunny_Marthy

Poniżej znajduje się wiadomość jaką napisała Lea_exe po naszym duo streamie.

“Życie ma to do siebie, że aby coś osiągnąć, trzeba mieć trochę szczęścia. A ja miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam Madzię. Ale zacznijmy od początku… Przeprowadziłam się do nowego miasta z końcem zeszłego roku. O ile ze znalezieniem mieszkania nie było problemu, o tyle rynek pracy nie widział we mnie godnego pracownika. Przeszłam dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych, z których nie wyszło absolutnie nic. Nie byłam gotowa na taki obrót spraw. Byłam na skraju załamania nerwowego, kiedy trafiłam w internecie na interesującą ofertę pracy. Obiecywano wysokie zarobki, elastyczny grafik i miłą atmosferę. Jak się później okazało trafiłam do studia, w jakim były zatrudniane camgirls.

To tam dowiedziałam się o istnieniu Chaturbate, o stosunkowo łatwym sposobie na zarabianie pieniędzy. Przynajmniej w teorii. Moje początki nie były najlepsze, właściwie katastrofalne. Za cały miesiąc pracy zarobiłam mniej niż 1/4 podstawowej pensji. Ciężko to nawet nazwać wynagrodzeniem. Mimo tego postanowiłam nie poddawać się i stopniowo pięłam się w górę, ucząc przede wszystkim na własnych błędach. Szczerze nie planowałam pracować tam na stałe, więc w międzyczasie rozglądałam się za inną pracą.

Kolejny raz przeglądałam ogłoszenia, aż znalazłam ofertę o nagraniu wspólnego filmu na youtube. Tak, dobrze myślicie. Właśnie tak poznałam Madzię. Wyjaśniła mi szczegóły potencjalnej współpracy i chociaż do nagrań ostatecznie nie doszło, to nasz kontakt przetrwał. Od początku dobrze nam się rozmawiało, dzięki czemu w miarę szybko się zaprzyjaźniłyśmy. Myślałam sobie, od tej pory będę miała przyjaciółkę, której będę mogła zwierzać się z problemów i na odwrót. W rzeczywistości otrzymałam znacznie więcej. Dużo, dużo więcej.

Minęło kilka miesięcy, odkąd zaczęłam pracę w studio. Coraz mniej odpowiadały mi panujące tam warunki, dlatego poważnie zastanawiałam się nad odejściem i rozpoczęciem podobnej działalności na własnych zasadach. Problem w tym, że zupełnie nie wiedziałam od czego zacząć. ,,Co zrobić, żeby stać się samodzielną?” – rozmyślałam.

Wiedziałam, że Madzia zajmuje się streamowaniem od dłuższego czasu, więc poprosiłam ją o pomoc. Z anielską cierpliwością wytłumaczyła mi krok po kroku cały proces, a także odpowiedziała na każde z pytań jakie zaprzątały moją głowę. Nie było chwili, aby zostawiła mnie z czymś kompletnie samą. Nie macie pojęcia jak wielka jest moja wdzięczność. To ona pomogła mi przezwyciężyć strach. To dzięki jej wsparciu mogę mieszkać w moim wymarzonym mieście i stopniowo wracać na prostą. Jeszcze wiele drogi przede mną, nie wszystko jest idealne, lecz nie odpuszczam. Nie mogę się teraz zatrzymać. Inaczej ktoś mógłby być na mnie zły. I zbije mnie packą. Auć.

Niedawno miałam okazję zrobić z Madzią duo stream (Bunny Marthy x Lea_Exe). Kto wie, może ktoś kto to teraz czyta już mnie kojarzy? Wcześniej były tylko plany, bez konkretnej daty. Kiedy się wreszcie zdecydowałyśmy, wszystko działo się tak szybko, że ledwo pamiętam szczegóły. Było mnóstwo widzów, dużo akcji i jeszcze więcej zabawy. Kto był i widział, ten wie. Nie jestem przyzwyczajona do takiego tempa, ale wiecie co? Łatwo się uzależnić. Madzia jest najbardziej ciepłą i troskliwą osobą jaką znam. Praca z nią to istna przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze uda nam się kiedyś usiąść razem przed kamerą. Prędzej czy później.

Jak mogłabym podsumować dotychczasową współpracę z Madzią? Jak to wołał Osioł ze Shreka… ,,ja chcę jeszcze raz“! Wciąż będę się uczyć i budować swój warsztat. Nie wiem czy kiedykolwiek zdołam osiągnąć równie wielki sukces, lecz będę się starać, żeby nauka nie poszła w las. A jeśli tak jak ja wahałaś się albo wahałeś przed zrealizowaniem własnego celu, to chcę Ci uświadomić, że niepotrzebnie. Wierzę, że moja historia pomoże Ci przełamać się i zdecydować na ten pierwszy krok, po którym wszystko zmieni się na lepsze. Tego Ci życzę i trzymam za Ciebie mocno kciuki.”

Lea_exe

Kilka słów ode mnie o współpracy z Lea_exe

Z Lea_exe współpracowało mi się super, więc bardzo możliwe, że zobaczycie nas jeszcze razem w przyszłości. Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć naszego duo streama (płatnej części) to nadal macie taką możliwość na mojej stronie internetowej.

Jeżeli myślicie o współpracy, ale nie jesteście pewne, to odezwijcie się, może uda nam się wspólnie coś wymyślić! Więcej o współpracy można przeczytać na podstronie współpraca lub dokładniej na Yeabunny w zakładce Career.

Bunny_Marthy

Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sen
Sen
3 years ago

Na streamie widać było, że dziewczyny miały razem dużo radości i świetnie się ze sobą bawiły i dogadywały 😀 Lea wróć jeszcze a tymczasem powodzenia! ^^

WordPress Ads