madelinexoxo666 kiss

madelinexoxo666 – Duo Stream

Opis naszej współpracy napisany przez madelinexoxo666:

“Pracę na kamerkach zaczęłam jakoś na początku 2021 roku. Szukałam pracy. Na olx znalazłam ogłoszenie typu „praca biurowa dla studentek” okazała się to być jednak praca na kamerkach.

Kiedy zobaczyłam na miejscu, że potrzebna jest do tego tylko kamerka, mikrofon oraz komputer stwierdziłam, że mogę to robić z domu. Na początku było to bardzo trudne nie wiedziałam co mam ustawiać, co przyciąga ludzi. Mam też niecodzienny wygląd wiec nie wiedziałam jak to ludzie odbiorą – tu się akurat zaskoczyłam bardzo pozytywnie. Ludzie z Polski często nie reagują dobrze jeśli ktoś wyglada troszkę inaczej. Zaczęłam od razu na koncie na Chaturbate, ponieważ stwierdziłam, że nie chce pracować na kamerkach polskich. Próbowałam jeszcze na Camsoda, jednak nie podobała mi się aż tak stylistyka strony oraz funkcje.

Na początku jednak przegapiłam pierwszy moment na Chaturbate, kiedy dostaje się „boosta” za bycie NEW. Nie wiedziałam co tam robić do końca więc potem było mi ciężej. Znałam Bunny Marthy z YouTube i podcastu i stwierdziłam, że może do niej napisze po jakieś porady.

Skończyło się na tym, że umówiłyśmy się na DUO. Jak się okazało jest też przemiłą osobą, która podchodzi do wszystkiego profesjonalnie i życzliwie. Dba również o komfort osoby z którą nagrywa, co było dla mnie bardzo ważne. Było mi bardzo miło spędzić z nią czas jak i również na streamie (chociaż na początku się dość mocno stresowałam) to po jakimś czasie było mi zdecydowanie lepiej. Atmosfera również była przemiła więc bardzo dziękuje za wszystko i mam nadzieje, że może uda mi się jeszcze kiedyś spotkać z Magdą ❤️

Z całego serca trzymam kciuki za jej rozwój i firmę, bo widać, że wkłada w to dużo pracy i serca.”

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads