Jak dobrze udawać orgazm

Jak udawać orgazm? 10 kroków

Jak udawać orgazm? Zarówno w życiu jak i w filmach dla dorosłych kobiecy orgazm jest swego rodzaju celem partnera czy odbiorcy treści. Niestety, nie każda kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm podczas stosunku czy tym bardziej podczas nagrywania filmu. Skutkuje to udawanymi orgazmami, które niestety nie zawsze wyglądają przekonująco.

Mężczyźni często nie mają pojęcia jak orgazm rozpoznać i utożsamiają go z tym co widzą na filmach dla dorosłych, oczekują więc tego samego w życiu prywatnym czy w filmach, które oglądają. (Jak na przykład głębokie gardło, które dla wielu kobiet jest problematyczne) Czy takie udawanie w relacji prywatnej jest w porządku, jest tematem na osobną dyskusję, lecz ten wpis ma na celu głównie pokazanie jak to robić by grać na planie, bo tam jednak jest się w pracy jako aktorka.

Jak udawać orgazm?

Udawać orgazm może każda kobieta, jednak niewiele z nich wie jak robić to dobrze. Poniższa lista powinna pomóc Ci udawać tak by wszyscy byli zadowoleni z Twojej gry aktorskiej.

1. Delikatne jęki

Zacznij od delikatnych jęków. Utrzymuj swoją twarz w neutralnym stanie delikatnie przymykając oczy.

2. Oferuj zachętę

Gdy jęczysz, zaoferuj kilka słów zachęty, jak na przykład: „tak, tak” lub powiedz jak jest Ci dobrze, bez tchu.

3. Podgrzej atmosferę

Stawaj się stopniowo coraz głośniejsza. Jęcz agresywniej, oddychaj mocniej i szybciej.

Kluczowe jest by zwiększać natężenie stopniowo, jeżeli od razu będziesz bardzo głośna lub zbyt szybko zmienisz ton, będzie wyglądać to nienaturalnie i niestety będzie widać, że udajesz.

4. Okazuj przyjemność na twarzy

W miarę upływu czasu i zwiększania intensywności jęków, nie zapominaj o swojej twarzy, która jest ekstremalnie ważna. Rób bardziej intensywne miny, niewerbalnie pokazując, że Ci dobrze. Przygryź wargę, otwórz usta, zmarszcz brwii czy zaciśni zęby.

5. Poruszaj swoim ciałem

Do dźwięków i twarzy stopniowo dodawaj ruchy ciała.

6. Przekaż, że jesteś blisko

Tuż przed finałowym pokazem, przekaż, że jesteś blisko – możesz w tym momencie nasilić wszystkie powyższe punktu – jęczeć głośniej, powiedzieć, że dochodzisz czy wzmonić ruchy ciała.

Jak udawać orgazm?

7. Pokaż orgazm

Ściśnij swojego partnera, krzycz, rzucaj się, zamilknij, bierz szybkie, krótkie oddechy – to krótka lista potencjalnych bodźców jakie możesz doświadczyć odbiorcy podczas udawanego orgazmu.

8. Komplementuj partnera

Daj znać partnerowi/odbiorcy jak dobrze Ci było, że chcesz więcej lub, że chcesz to powtórzyć.

9. Kontroluj organizm po orgazmie

By urealnić Twój orgazm, powinnaś zaciskać i puszczać swoje mięśnie pochwy i odbytu. To naturalna reakcja organizmu, którą można w łatwy sposób udawać.

10. Końcowe rozluźnienie

Po wszystkim rozluźnij wszystkie mięśnie swojego ciała, uśmiechnij się i bądź zadowolona z efektów swojego pokazu.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads