Smak Spermy

Smak spermy – Czy musi być obrzydliwy i jak go zmienić?

Okazuje się, że nie tylko dziewczyny, które mają przed sobą swój pierwszy raz zastanawiają się jaki jest smak spermy, ale również te, które spotkały się ze smakiem, który niekoniecznie był przyjemny i oczywiście ciekawi mężczyźni. W tym wpisie, postaram się odpowiedzieć jak smakuje sperma, jak powinna smakować, jak zmienić smak spermy (dieta) i czy sperma smakuje tak jak wydzielina z pochwy.

Smak spermy – zapytaj

Dla większości ludzi smak nasienia jest łagodny i nieszkodliwy. Ludzie opisują ten smak jako gorzki, lekko słony, słodki lub metaliczny. Nie ma dobrego lub złego sposobu myślenia o nasieniu. Niektórzy ludzie lubią połykać lub smakować nasienie partnera, podczas gdy inni czują się nieswojo robiąc to.

Sperma powstaje w wyniku łączenia plemników z innymi płynami. Każdy z tych płynów dodaje różne chemikalia, a każdy z nich wpływa na smak nasienia.

Smak spermy różni się w zależności od osoby, jej zdrowia i diety. Większość ludzi opisuje smak jako kombinację:

 • Gorzkiego lub słonego, ponieważ ma odczyn zasadowy;
 • Słodki ze względu na zawartość cukru;
 • Metaliczny ze względu na minerały i witaminy;

Sperma, to głównie woda, która osłabia zapach. Wiele osób w ogóle nie zauważa zapachu, co niweluje również odczucia smakowe.

Jak smakuje penis?

Smak Spermy

Jak dieta może wpłynąć na smak spermy?

Wiele osób twierdzi, że niektóre pokarmy zmieniają smak ich spermy. Niestety, nie ma jednoznacznych* badań potwierdzających ten związek.

Niektórzy uważają, że owoce, takie jak cytrusy i ananas, mogą poprawić smak nasienia.

Pokarmy, które wytwarzają silny zapach, takie jak brokuły i kalafior, mogą pogorszyć smak lub zapach spermy. Podobnie pokarmy, które mają tendencję do zmiany wyglądu lub zapachu innych płynów ustrojowych, takie jak szparagi, mogą również zmieniać smak spermy.

Jeśli dana osoba zauważy, że określony pokarm zmienia zapach jej ciała, może to również zmienić zapach lub smak jej nasienia.

Dieta może wpływać na zapach potu, śliny i innych płynów ustrojowych, takich jak mleko matki, dlatego warto założyć, że dieta może również zmienić smak spermy. Pomimo braku badań, podejrzewa się, że następujące produkty wpływają pozytywnie lub negatywnie na smak i/lub zapach nasienia:

Negatywne działanie na smak spermy

 • Czosnek
 • Cebula
 • Brokuły
 • Kapusta
 • Szparagi
 • Produkty mięsne i mleczne

Pozytywne działanie na smak spermy

 • Seler
 • Pietruszka
 • Cynamon
 • Gałka muskatołowa
 • Ananas
 • Papaja
 • Pomarańcze

Uważa się, że powyższe pokarmy, pozytywnie wpływają na smak nasienia poprzez obniżenie naturalnego poziomu zasadowości spermy.

Zakres pH nasienia wynosi od 7,2 do 8,2 co oznacza, że te pokarmy mogą przyczyniać się do zmniejszenia goryczy w smaku – a nie dodawania słodyczy, jak sądzi wiele osób.

Po jakim czasie ananas zmienia smak spermy?

Po jakim czasie ananas zmienia smak spermy?

Największym ulubieńcem i faworytem osób, wierzących, że powyższe produkty zmieniają smak nasienia, jest ananas. Mówi się, że ananas dodaje słodkości (co prawdopodobnie nie jest prawdą). Dobry smak spermy, może wynikać z obniżenia pH nasienia.

Nie mniej jednak, jedzenie ananasa lub picie soku z ananasa może mieć pozytywny wpływ na odbiór smaku spermy przez Twoją partnerkę lub partnera.

Niestety brak jednoznacznych badań na temat tego czy taka zmiana następuje lub jak szybko się to dzieje. Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na pozytywnej zmianie smaku swojej spermy i wierzysz, że jest to możliwe za pomocą ananasa, to najłatwiejszym sposobem na przetestowanie tej teorii będzie picie soku z ananasa codziennie (zaczynając od szklanki na dzień).

Sam wraz z partnerką lub partnerem możecie sprawdzić jakie dawki działają na Twój organizm, o ile w ogóle, będą działać.

Czy sperma smakuje jak wydzielina z pochwy?

Według większości osób, odpowiedź jest negatywna. Smak cipki zmienia się w zależności od cyklu miesiączkowego. Wydzielina z pochwy ma smak neutralny, bądź kwaśny, zależnie właśnie od tego, w którym momencie swojego cyklu jest kobieta.

Nie można więc powiedzieć, że wydzielina z pochwy smakuje jak sperma lub jest blisko tego smaku, gdyż sperma nie jest opisywana jako kwaśny smak.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads