live

Zwiększanie swoich zarobków reflinkami

Jak używać reflinków Chaturbate?

Chaturbate pozwala na zbieranie dodatkowych profitów poprzez zapraszanie ludzi na swoje (lub innych) transmisje używając specjalnego linku generowanego w naszym profilu. Jest to sytuacja, którą wręcz należy wykorzystywać, bo nic na tym nie tracimy, a możemy jedynie zyskać dodatkowe dolary.

Gdzie znajdę reflinki?

By dotrzeć do podstrony z listą wszystkich dostępnych reflinków dla swojego konta, podążaj następującą ścieżką:

 1. Zaloguj się na Chaturbate
 2. W prawym górnym rogu kliknij na swój nickname
 3. Z listy wybierz “My Profile”
 4. Następnie “Token Stats”
 5. A później “Detailed Income Stats”
 6. By na samym końcu wybrać opcję “Linking Codes”
reflink

Twoim oczom ukaże się bardzo długa lista wielu linków. Ponadto, linki pogrupowane są w 3 kategoriach:

 1. Program: $1.00 Pay Per Registration + $50.00 Per Broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
  W tym programie otrzymasz $1 za każdą rejestrację pochodzącą z Twojego linku, dodatkowo $50 za rejestrację streamera/erki i 5% zarobków tej osoby transmitującej – jednak działa to tylko przez jakiś krótki czas.
 2. Program: 10 Tokens Per Registration + 500 Per Broadcaster
  W drugim programie otrzymujemy 10 tokenów za każdą rejestrację i 500 tokenów za rejestrację osoby streamującej.
 3. Program: Revshare: 20% of Money Spent + $50 per broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
  Program, z którego sama korzystam. Co prawda, nie mamy w nim podstawowego dochodu za każdą zarejestrowaną osobę, aczkolwiek dostajemy 20% tego ile ta osoba wyda na stronie. Więc wystarczy by wydała $5 by na nasze konto trafił $1, jak w pierwszym programie. Dodatkowo, dostajemy również $50 za osobę transmitującą i 5% zarobków tak, jak w pierwszym programie.

Jeżeli jesteś osobą streamującą, to polecam używać “Your Chat Room (even if offline)”, który znajduje się na samym końcu. Link ten sprawi, że po kliknięciu w niego, osoba zostanie przeniesiona do Twojego pokoju, a gdy będzie próbowała wykonać jakąś akcję wymagającą rejestracji to otrzyma odpowiedni komunikat. Rejestrując wtedy konto, zostaje zaliczany do naszych statystyk i zależnie od tego, który program wybrałaś, taką nagrodę otrzymasz.

Gdzie używać linku

Dobra robota, masz już link i wiesz w jaki sposób będzie dostarczał Ci dodatkowej gotówki. Gdzie jednak możesz go używać? Link z Chaturbate to link do strony z pornografią, więc uważaj gdzie go zamieszczasz by nie zostać zbanowaną na danym portalu (np. Instagramie). Bez problemów, takiego linku możesz używać na przykład na Twitterze, a może również w prywatnych wiadomościach swojego snapchata premium.

Link, który wygląda w oczywisty sposób jak reflink, może jednak obniżać zaufanie i mniej osób może w takowy kliknąć.

reflink

Jak sprawić by link wyglądał tak jak my chcemy, a dodatkowo budził zaufanie i budował naszą markę osobistą/firmową?

Odpowiedź jest dość prosta, wystarczy zrobić przekierowanie.
Prze.. co?

“Przekierowanie 301 jest sposobem na wysłanie ruchu internetowego ze starej do najnowszej wersji adresu URL. Wyobraźmy sobie sytuację, w której usuwamy jedną z podstron z naszej witryny internetowej lub zmieniamy jej odnośnik.”

By móc zrobić takie przekierowanie musimy najpierw posiadać własną domenę. Opiszę krok po kroku jak zrobić to używając OVH.

Krok 1

Musisz wybrać nazwę swojej domeny, czyli jak chcesz by wyglądał Twój link. Może okazać się to problematyczne, gdyż wiele domen jest już zajęta w internecie. Najtańszymi są domeny .pl, ale większe zaufanie dla zagranicznych odbiorców będzie budzić domena .com, która jest odrobinę droższa. Sprawdzić dostępność domeny, a następnie ją zakupić możesz tutaj.

Krok 2

Kolejnym krokiem jest zakup domeny. Podczas transakcji będziesz również proszona o założenie konta na OVH, co jest niezbędne by następnie stworzyć przekierowanie na swój reflink.

Krok 3

Jesteśmy już bardzo blisko! Zaloguj się do swojego Panelu Klienta na OVH danymi, które podałaś podczas logowania, następnie w górnym menu klikamy “Web”, a później z lewej “Domeny” i wybieramy Twoją nową domenę. (W moim przypadku swiatcamgirl.pl)

domena reflink chaturbate

Krok 4

W górnym menu, panelu swojej domeny wybieramy “Przekierowanie”, a następnie klikamy przycisk “Dodaj przekierowanie”

domena reflink chaturbate

Krok 5 (a raczej grupa kroków)

Naszym oczom ukaże się, panel dodawania przekierowania, całość pokazałam na poniższych zdjęciach.

domena reflink chaturbate
wybieramy link
domena reflink chaturbate
zaznaczamy opcję “na adres www”
domena reflink chaturbate
wybieramy opcję “za pomocą przekierowania widocznego”
domena reflink chaturbate
zaznaczamy “Stałe (301)”, a w polu poniżej wklejamy swój reflink Chaturbate

Na koniec wszystko akceptujemy i czekamy na zaktualizowanie przekierowania poprzez OVH (co według tego co podają może trwać do 24 godzin).

Finalny efekt możesz sprawdzić klikając link poniżej:
poradnik.swiatcamgirl.pl

Ile można na tym zarobić?

Inwestycja w tym przypadku jest bardzo niska, gdyż całość kosztuje nas mniej niż 32zł rocznie przy domenie .com, a jeszcze mniej przy tańszych domenach, takich jak .pl. Ile można na tym zarobić? Pewnie krocie, wszystko zależy od tego jak bardzo to promujemy, gdzie wrzucamy itd. Ja wrzucając link tylko i wyłącznie na Twittera w ostatnich dniach osiągnęłam następujące wyniki:

reflink
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads