chaturbate_gry

Chaturbate – granie w gry podczas transmisji live

Biorąc pod uwagę popularność streamowania gier na Twitchu, YouTube, Facebooku i innych, nic dziwnego, że witryny z kamerami internetowymi dla dorosłych chcą wskoczyć do akcji i pozwolić swoim streamerom na granie w gry z dodatkową korzyścią, jaką jest możliwość robienia typowych rzeczy, które robisz na stronie z kamerą internetową dla dorosłych. Istnieje już kilka „stron z grami dla dorosłych”, takich jak Plexstorm. Jednak wielu widzów niechętnie zakłada konta w nowych witrynach, więc kierowanie ruchu do innego punktu sprzedaży jest znacznie trudniejsze niż granie na preferowanej przez nich witrynie z kamerami. Chociaż lista gier Chaturbate jest obecnie dość niewielka, aktywnie zachęcają wykonawców i klientów do skontaktowania się z ich ulubionymi twórcami gier i poproszenia o dodanie do listy zatwierdzonych gier.

chaturbate games

Zatwierdzone gry na Chaturbate

Chaturbate ma obecnie na swojej liście gier zatwierdzonych między innymi następujące pozycje:

  • Księżniczki nigdy nie przegrywają! Graj jako Erica, księżniczka Królestwa Tolinia, walcząca o zjednoczenie Półwyspu Stivale przeciwko potężnemu, zmodernizowanemu krajowi, który grozi podważeniem suwerenności półwyspu.
  • 3DXCHAT. 3DXChat to najnowsza interaktywna gra internetowa do pobrania, stworzona wyłącznie dla dorosłych. Idealna, jeśli chcesz połączyć się i poczuć wyjątkowe doznania zmysłowe w wirtualnym świecie gier 3D.
  • Night Party autorstwa SexGameDevil. Erotyczna misja z perspektywy pierwszej osoby. Wcielasz się w młodego mężczyznę, którego przyjaciółka Julia zaprasza na imprezę. Jednak po krótkim spacerze po rezydencji zdajesz sobie sprawę, że jest ona pełna dziewczyn i nie można znaleźć faceta. To ci idealnie pasuje. Twój cel – poznać i przespać się ze wszystkimi dziewczynami.
  • Anal Masters od SexGameDevil. Anal Masters to idealna gra casual, w której możesz miło spędzić wolny czas. Ta gra zręcznościowa w stylu hentai oferuje zabawną rozgrywkę. Dodatkowo posiada ogromną kolekcję ekskluzywnych zdjęć (ponad 70 zdjęć hentai i dodatkowe wsparcie dla pakietów obrazów).

Jak grać w gry na Chaturbate?

Wchodząc w zakładkę “Games” na swoim profilu streamera. Znajduje się ona między zakładką “Apps & Bots” oraz “Bio”. Będziesz mogła tam wybrać grę, którą chcesz streamować, naciskając “Select game”.

chaturbate approved games

Chaturbate podpowiada jak grać w gry w trzech krokach:

  1. Zainstaluj grę i ją rozpocznij.
  2. Ściągnij OBS i ustaw go. Będziesz potrzebować Twój kod streamera z Chaturbate, aby móc połączyć OBS z Chaturbate.
  3. Hasztagi #gaming I #nazwagry dodadzą się automatycznie.
chaturbate instrukcja

Więcej informacji na temat Chaturbate

Chcesz zostać modelką kamerek internetowych Chaturbate? Możesz zarejestrować się tutaj lub dowiedzieć się więcej o sieci. Chaturbate to wiodąca strona z kamerami z mnóstwem wspaniałych funkcji. Wszystkie płcie są mile widziane i każdy, kto ukończył 18 lat, może zarabiać jako modelka Chaturbate. Oprócz bycia camgirl, zarabiaj także na klipach i subskrypcjach fanklubów. Dodatkowo wykorzystaj innowacyjne funkcje, takie jak aplikacje i boty oraz w pełni konfigurowalne profile HTML.

Jeśli dopiero zaczynasz streamować, przeczytaj nasz wpis: Jak oświetlić stream na kamerkach?

gry
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alberto
Alberto
2 years ago

Fajne są też opcje z głosowaniem podczas pokazów

WordPress Ads