pexels-george-milton-7014929

Czy mężczyzna może zarabiać na Onlyfans?

Los tak chciał, że nie urodziłeś się kobietą. Obserwujesz dziewczyny, które kupują mieszkania, budują domy czy jeżdżą samochodami Twoich marzeń i plujesz sobie w brodę, że nie możesz zarabiać tak jak one – poprzez tworzenie treści na Onlyfans?

Możesz zarabiać dokładnie tak jak dziewczyny

Czytajac komentarze na moim polskim Twitterze, doszłam do wniosku, że mogę dać wam możliwość zarabiania dokładnie w taki sam sposób jak ja. Pomimo tego, że nie jesteście dziewczynami. (Lub jeżeli jesteś dziewczyną, ale nie chcesz robić sobie takich zdjęć czy filmów).

Z pomocą przychodzi nam afiliacja. Dokładnie taka sama, jak podczas freak fightowych gal MMA (Fame MMA czy High League).

Jak zacząć i czy każdy może to robić?

Chcę dać szansę, każdemu kto zgłosi się by spróbować swoich sił. Po zgłoszeniu się i krótkim wstępie przeprowadzonym mailowo, otrzymasz własny link referencyjny (ref link), z którego pomocą będziemy mierzyć Twoje statystyki i postępy, by następnie na jego podstawie wypłacać Ci wynagrodzenie – dokładnie tak, jak prowadziłbyś własnego Onlyfans.

Oto, jak proces wygląda krok po kroku:

Krok 1 – Zgłoszenie się

Pierwszym, podstawowym i najprostszym etapem jest zgłoszenie swoich chęci współpracy poprzez wysłanie maila zgłoszeniowego, poprzez formularz kontaktowy, tutaj.

Ważne, by zgłaszająca się osoba miała ukończone 18 lat, bez tego nasza współpraca niestety nie jest możliwa.

Krok 2 – Otrzymanie linku i materiałów

W kroku drugim otrzymasz dostęp do materiałów, które możesz używać w promocji, a także instrukcji co wolno, a czego nie wolno robić. Pomimo tego, że daję dużą dowolność, to niektóre rzeczy są zabronione by nie wprowadzać konsumentów w błąd.

Materiały, z których będziesz mógł korzystać to:

  • Nagrania wideo (promocyjne);
  • Zdjęcia (promocyjne);
  • Zdjęcia instagramowe;
  • Nagrania tiktokowe;

Biblioteka treści promocyjnych będzie stale powiększana, więc nie musisz obawiać się, że zabraknie Ci kontentu do reklamy “Twojego” Onlyfansa.

Krok 3 – Promocja

Krok trzeci, to ten, w którym to Ty przejmujesz inicjatywę. Mając stały kontakt ze swoim opiekunem na discordzie lub poprzez email możesz reklamować swój link w praktycznie dowolny sposób, używając promocyjnych treści lub ich nie używając (jeżeli masz na promocję linku swój własny, innowacyjny pomysł).

Każdy pomysł może być konsultowany z opiekunem prywatnie, by mieć pewność, że nie łamie żadnych zasad czy prawa.

To głównie od tego kroku zależy ile zarobisz – tak jak w przypadku dziewczyn prowadzących Onlyfans – czym więcej subskrybentów będziesz w stanie zdobyć, tym więcej zarobisz.

Twoje możliwe zarobki, są praktycznie nieograniczone. Nie oznacza to jednak, że po podjęciu współpracy staniesz się milionerem, gdyż większość osób nie potrafi reklamować w sieci, co jest niezbędne w tej branży.

Krok 4 – Wynagrodzenie

W każdym miesiącu, dostaniesz raport swoich działań (podsumownie ilości kliknięć i konwersji, wraz z procentowym wzrostem lub spadkiem konwersji byś mógł śledzić czy Twoje działania i nowe pomysły się sprawdzają).

Wraz z raportem otrzymasz wyliczenie swojego wynagrodzenia.

Ilość pozyskanych subskrybentów * % od konwersji

Procent, który będziesz otrzymywać zaczyna się od 20% ceny netto- lecz może się zwiększyć, wraz z pozyskiwaną przez Ciebie ilością subskrybentów. Poniżej znajdziesz listę progów i procentów, które możesz otrzymywać od pozyskanych subskrypcji.

(W trakcie miesiąca również możesz poprosic o swoje wyniki z danego okresu rozliczeniowego poprzez wiadomość na discordzie do swojego opiekuna, w przeciągu 48 godzin otrzymasz statystyki, o które prosisz)

Tabela wynagrodzeń

Gdy przekroczysz daną ilość pozyskanych subskrypcji ze swojego linku w danym miesiącu, to możesz wskoczyć na wyższy próg wynagrodzenia. Progi resetują się każdego miesiąca.

<= 500 subskrypcji miesięcznie20% share
501-1000 subskrypcji miesięcznie🥉25% share
1001-2000 subskrypcji miesięcznie🥈30% share
2000+ subskrypcji miesięcznie🥇40% share

Przykładowe formy promocji

Formy reklamy mogą być naprawdę różnorakie. Zaczynając się od standardowych jak Snapchat, Reddit, Tiktok, IG Reels czy YT Shorts, kończąc na naprawdę trudniejszych do wprowadzenia, ale przynoszących potencjalnie wyższe zwroty, takie jak płatne reklamy, czy własne strony internetowe.

W większości z tych form daję Ci pełną dowolność, trzeba jednak pamiętać, by wystrzegać się “false advertisingu”, za który nasza współpraca może zakończyć się ze skutkiem natychmiastowym.

Podsumowując, czy mężczyzna może zarabiać na Onlyfans?

Tak, będąc mężczyzną możesz od teraz zarabiać na Onlyfans tak samo jak dziewczyny. W dodatku nie będziesz mieć na barkach takich zadań jak nagrywanie filmów, robienie zdjęć, godzinne obrabianie tych treści czy pisanie z facetami po kilka godzin dziennie.

Twoje zadanie będzie proste – zostaniesz “marketingowym ninja”.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz poprzez ten formularz kontaktowy i opisz swoje pytanie.

Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
1 year ago

😀

WordPress Ads