Zabawki Erotyczne Lovense Nora Domi Lush

Zabawki erotyczne Lovense

Dla urozmaicenia swojego życia erotycznego, warto zastanowić się nad zabawkami erotycznymi. Pozwala to na lepsze oraz większe doznania, a także może wydłużyć grę wstępną oraz sam stosunek. Według mnie, zabawki erotyczne od Lovense to produkty, na których nie można się zawieść. Nie są to jedyne akcesoria, których używam, ale ewidentnie są to moi faworyci. Waszym szczególnym zaciekawieniem (patrząc na liczbę wyszukiwań) może pochwalić się recenzja Lush 2, dlatego ustawiłam ją na pierwszym miejscu.

Zabawki erotyczne Lovense – dla wymagających

Dodawałam już na bloga recenzje trzech produktów marki Lovense i uważam, że dobrym pomysłem będzie zebranie ich w jedno miejsce. Może pomoże Wam to zorientować się w temacie i wybrać idealną zabawkę erotyczną od Lovense dla siebie (lub nawet zabawki)? Całą, pełną recenzję, znajdziecie w zalinkowanych wpisach. W tej części chciałabym zebrać najważnejsze informacje oraz przekazać Wam w skrócie swoją opinię.

Kolejność jest przypadkowa. Ciężko jest powiedzieć, że któraś zabawka jest lepsza, a któraś gorsza, ponieważ nie jest to jeden rodzaj i każda jest do czegoś innego. Zabawki erotyczne Lovense cieszą się dużą popularnością, a także wy, jako czytelnicy, często wyszukujecie informacje na ich temat.

Lush 2 instrukcja obsługi

Lush 2

Lush 2 jest kapitalny do samotnej zabawy, do zabawy z partnerem – w łóżku, w miejscach publicznych, bądź do pracy. Często dziewczyny wykorzystują go na stronach z kamerkami dla dorosłych (np. Chaturbate). Polecam jednak całym sercem zakup drugiej, ulepszonej wersji Lush.

Lubię być przygotowana na wszystko, dlatego gdy Lush wypuścił dwójkę, zaopatrzyłam się w trzy takie zabawki. Nauczona doświadczeniem z jedynki, która często się psuła, chciałam mieć zapas również w dwójce. Okazało się to jednak całkowicie niepotrzebne, ponieważ cały czas używam jednej i tej samej zabawki. Ulepszona wersja Lush okazała się trwalsza i ewidentnie czuć, że materiał jest lepszy. Dzięki temu komfort użytkowania jest większy, a dodatkowo widać, że inwestycja w ten produkt ma sens.

Recenzje innych osób, które również czasem zdarzy mi się czytać, potwierdzają mnie w przekonaniu, że nie ja jedna zauważyłam lepszą jakość w Lush 2.

Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Lush 1 ciągle się psuł i musiałam kupować następne zabawki, to już wyjaśniam. Ogonek w jedynce był gorszy jakościowo, przez co po prostu urywał się całkowicie po pewnym czasie użytkowania. W Lush 2 zostało to naprawione. Ogonek jest grubszy i bardziej odporny na uszkodzenia.

Przechodząc do zmian, które bezpośrednio dotyczą naszej przyjemności, warto wspomnieć o nowym silniku, który sprawia, że wibracje są mocniejsze. Producent nie zapomniał także o praktycznym aspekcie związanym z baterią. Teraz jest ona lepsza, dzięki czemu wytrzymuje dłużej, a ładuje się krócej. Intensywne doznania przez dłuższy czas, przy krótkim czasie ładowania. Brzmi idealnie, prawda?

Lush 2 od Lovense oceniłam na 9.2/10. Byłam i jestem bardzo zadowolona, dlatego niezmiennie ją polecam. Lush 2 ma bardzo dobre opinie również u innych dziewczyn, także moje zdanie nie jest odmienne. Dodatkowo, recenzje Lush cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego widać, że szukacie informacji na temat zabawek erotycznych Lovense

zabawki erotyczne Lovense

Nora

Nora to zabawka w sławnym już kształcie “króliczka”, dzięki czemu ma również wiele zastosowań. Standardem w Lovense jest sterowanie ich produktami poprzez aplikację na telefonie, dzięki czemu możecie używać jej nie tylko samodzielnie, ale także z pomocą innych (nawet na odległość). Opinie na temat Nory są raczej jednakowe. Te, z którymi miałam okazję się zapoznać, były pozytywne.

Jeśli jesteście fanami stopniowego budowania napięcia lub po prostu lubicie idealnie dostosować zabawkę do siebie, to Nora będzie dobrym wyborem. Posiada ona wiele trybów intensywności, które są idealnie dobrane. Dzięki temu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na obracającą się główkę oraz wibrujące ramię. Jest to dodatek, który niewątpliwie pozwala na większe oraz lepsze doznania.

Nowe wersje zabawek erotycznych od Lovense mogą pochwalić się coraz to lepszą jakością. Nie inaczej jest w przypadku Nory. Wibrator pokryto dobrej jakości materiałem, dzięki czemu nie sprawia on dyskomfortu podczas użytku. Dodatkowo utrzymanie jego powłoki w czystości jest bardzo łatwe, ponieważ mało się brudzi. Pamiętajcie, że zabawki trzeba przeczyścić i przed zabawą, i po każdym użyciu. Materiał Nory czyści się szybko i bardzo łatwo.

Wibrator pokryto dobrej jakości materiałem, który nie sprawia dyskomfortu podczas użytku, a także wyjątkowo dobrze się go czyści.

Może się wydawać, że słabo oceniłam Nore, ponieważ tylko 7/10. Nie jest to jednak oznaka tego, że zabawki nie lubię lub nie polecam. W tym przypadku zabawka jest na tyle ciekawa i przyjemna, że wymagam od niej jeszcze więcej, niż normalnie. Staram się być krytyczna, ponieważ chciałabym polecać Wam naprawdę same dobre produkty.

zabawki erotyczne Lovense

Domi 2

Jeśli jesteście fanami masażerów łechtaczek, to Domi 2 będzie dla Was ideałem. Nie dość, że jest on świetną zabawką samą w sobie, to oczywiście dodatkowo posiada opcję sterowania poprzez aplikację. Ta możliwość to już standard w zabawkach erotycznych od Lovense.

Stawiasz swoją przyjemność na pierwszym miejscu? Lubisz mieć wybór? Wybierz Domi 2. Nawet jeśli brzmi to jak slogan, to jest po prostu prawdą. Domi 2 posiada większą częstotliwość wibracji i dodatkowe tryby pracy, które pozwalają Ci na idealne dopasowanie zabawki do Twoich potrzeb. Dodatkowo warto pamiętać, że w użyciu nie ogranicza nas jej główne przeznaczenie. To, że jest podpisana jako masażer łechtaczkowy, nie przeszkadza wielu dziewczynom w używaniu jej jako wibratora.

Domi 2 uzyskało ulepszoną baterię, dzięki czemu wytrzymuje dłużej, oraz krócej się ładuje. Zabawki erotyczne Lovense mogą pochwalić się tym, że faktycznie z każdą nową wersją producenci poprawiają ich słabe punkty.

Jeśli pamiętacie naszą Witchy, to może kojarzycie również, że razem używałyśmy Domi. Co więcej, ostatnio miałam przyjemność współpracować z Lea.Exe, gdzie także pojawiła się ta zabawka. I Witchy, i Lea.Exe zgodnie zdecydowały po jej wypróbowaniu, że same chciałyby być właścicielką Domi 2. Myślę, że to dobrze obrazuje fakt, jak dobrą zabawką erotyczną jest Domi 2.

Recenzja Domi 2 była dla mnie czystą przyjemnością, a sama zabawka uzyskała 9.5/10 punktów. Z tych trzech produktów, uzyskała ona najwyższą ocenę. Często widuję ją w użyciu na streamach innych dziewczyn, dlatego można zakładać, że cieszy się dużą popularnością i zachęca oglądających do dodatkowych wpłat. Nie będę ukrywać, że jest to mój osobisty ulubieniec również. Używam go na streamach z innymi dziewczynami i nie spotkałam się jeszcze z opinią, że nie jest to przyjemna zabawka. Razem z moimi znajomymi jesteśmy zachwycone tą zabawką!

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads