Nora od Lovensee Recenzja

Lovense Nora recenzja wibratora typu rabbit

Lovense Nora to wibrator w sławnym już kształcie “króliczka”. Innowacyjne w produktach marki Lovense jest to, że ich zabawkami erotycznymi można sterować poprzez aplikację na telefonie. Ta dodatkowa możliwość oraz duży wybór trybów wibracji, pozwala na osiąganie dodatkowej przyjemności oraz przerwanie monotonności podczas stosunku. Producent gwarantuje nam, że jest to idealny produkt do stymulacji “punktu G”, a także, ze względu na swoje funkcje dodatkowe, dostarcza więcej przyjemności z samodzielnej oraz wspólnej zabawy. Recenzja wibratora Nora od Lovense pozwoli ocenić Wam, czy faktycznie tak jest.

Jak używać Nore?

Wibrator Nora ma wiele zastosowań. Można używać go samodzielnie, a także zachęcać innych do sterowania zabawką poprzez aplikację mobilną. Lovense Nora jest często używana na kamerkach, ponieważ pozwala oglądającym połączyć się z zabawką na odległość. Taki zabieg pozwala występującym na zdobywanie większej ilości tipów, czyli na zwiększenie swojego zarobku ze streama. 

Dodatkowo jest to świetna opcja dla par, które żyją ze sobą na odległość. Lovense wymyśliło pakiet, który zaspokoi i kobietę, i mężczyznę. Na ich oficjalnej stronie można zakupić duo wibratora Nora oraz męskiego masturbatora Max 2. Oczywiście obie te zabawki erotyczne mogą być sterowane przez aplikację. 

Zastosowanie Nory ograniczone jest naszą wyobraźnią, ponieważ zabawka ta potrafi idealnie dostosować się do naszych preferencji. Kształt “króliczka” oraz duży wybór trybów wibracji pozwala na osiągnięcie wymarzonej przyjemności. 

Jeśli szukacie czegoś bardziej dyskretnego, zachęcam Was do przeczytania recenzji zabawki erotycznej Lush 2. Lovense Nora może i nie jest małym i cichym urządzeniem, natomiast niewątpliwie bardzo przyjemnym. 

Nora od Lovensee Recenzja

Recenzja wibratora Nora

Spotykam się z dużą ilością komentarzy, które potwierdzają to, co i ja odczuwam podczas użytkowania Nory. Nie ma wątpliwości, że działa tak, jak powinna. Jeśli stawiasz na pierwszym miejscu swoją przyjemność, Lovense Nora będzie odpowiednim produktem dla Ciebie. 

Warto wspomnieć, że intensywność trybów w tej zabawce erotycznej jest odpowiednio dobrana, by każdy znalazł coś dla siebie. Obracająca się główka oraz wibrujące ramię pozwala na większe oraz lepsze doznania. Wielkość Nory jest standardowa. Cała zabawka ma 20cm, natomiast 12cm z całości to część silikonowa. 

Wibrator pokryto dobrej jakości materiałem, który nie sprawia dyskomfortu podczas użytku, a także wyjątkowo dobrze się go czyści. Przy tańszych odpowiednikach „króliczka” mam poczucie, że jakość pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo, nie są one tak przyjemne w dotyku jak Lovense Nora. Wszystko to jest również wynikiem ciągłego rozwoju marki, która na przestrzeni lat usprawniła Nore dla naszej wygodny oraz przyjemności użytkowania.  

Z wszystkich aktualnie posiadanych produktów marki Lovense jestem bardzo zadowolona. O dwóch innych zabawkach erotycznych możecie przeczytać w osobnych recenzjach (Lush 2 oraz Domi 2). 

lovense nora

Jak dbać o zabawki erotyczne?

Zawsze w swoich recenzjach podkreślam, jak ważna jest dbałość o odpowiednią pielęgnację zabawek erotycznych. Jeśli wiemy, jak poprawnie się z nimi obchodzić, jesteśmy w stanie przedłużyć żywotność zabawki, a także dbać o jej wygląd. 

Lovense Nora nie różni się w pielęgnacji od na przykład Lush 2 czy Domi 2, o których pisałam na swoim blogu. Ważne jest, by myć Nore ciepłą wodą i odpowiednim płynem tuż przed użyciem, a także od razu po. 

W tym wibratorze spotykamy się z takim samym problemem, jak wymienianym w poprzednich recenzjach. Gniazdko do ładowania zostało umieszczone na dole rączki, przez co trzeba uważać, by tej części nie narażać na kontakt z wodą. Patrząc na ten wymóg, mimo zapewnienia producenta o wodoodporności, podczas używania oraz mycia Nory trzeba pamiętać o jej ograniczeniach. 

lovense nora

Ile kosztuje Lovense Nora?

Strona Lovense jest teraz pełna przecen, dzięki czemu wibrator Nora możemy znaleźć w wyjątkowej cenie $99, co przy obecnym kursie dolara wynosi 372,24 zł

Dodatkowo musimy zapłacić za wysyłkę, której cena póki co jest niezmienna, czyli $25 (94 zł). 

Podsumowując, za całość zapłacimy 466,24 zł

Warto wziąć pod uwagę, że mimo wszystko cena ta jest zazwyczaj niższa, niż u polskich dystrybutorów. Ostatnie aukcje, na których można było kupić Nore, zaczynały się od 500zł! Często sklepy te oferują szybką wysyłkę, natomiast zazwyczaj nie jest ona z Polski. Oznacza to, że czas dostawy nie różni się niczym od tej oferowanej na oficjalnej stronie. 

Jeśli recenzja wibratora Nora zachęciła Was do kupna, zabawkę znajdziecie tutaj na oficjalnej stronie producenta.

Podsumowanie recenzji wibratora Nora

Pisanie recenzji produktów Lovense zawsze jest dla mnie miłym doświadczeniem, ponieważ mogę dzielić się z Wami naprawdę dobrymi produktami. Nora nie jest wyjątkiem w mojej kolekcji, dzięki czemu potwierdza regułę co do mojego zadowolenia z tych zabawek erotycznych. Ciekawie używa się jej na kamerkach, dzięki czemu niewątpliwie przyciąga większy zarobek. Dodatkowo ma świetne zastosowanie podczas zbliżeń z partnerem. Aplikacja mobilna oraz różne tryby pozwalają na dużą dowolność oraz idealne dopasowanie do danego użytkownika. 

Chciałabym też przypomnieć Wam, że na mojej stronie możecie znaleźć więcej materiałów na temat występowania na kamerkach. Często w swoich recenzjach o tym wspominam i domyślam się, że może to budzić różne zainteresowania. Tutaj na przykład znajdziecie post, gdzie Phoebe opisuje współprace ze mną oraz jak zaczynała z kamerkami. Zapraszam Was także na wpis o tym, jak zarabiać więcej na Chaturbate, czyli właśnie stronie z wystąpieniami na żywo, której używam na co dzień.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WordPress Ads